Courses

You can locate the subjects by all the fields that are displayed on the screen (subject, dept, code, teacher ...). REMEMBER that the search is sensitive to diacritics (tildes, umlauts ...)

Name Dept. Course # Section Term Instructors Notes
Composició I DEC CSD 410006
BRNCIC MONSEGUR, Constanza
MEDINA DIAZ, Mar
Rubirola López, Anna
Veure el programa docent
Interpretació I DEC CSD 410007
HERNÁNDEZ ANDRÉS, Pilar
LÉRIDA BERMEJO, Juan Carlos
Blanco Folgado, Cristina
Improvisació I DEC CSD 410015
MEDINA DIAZ, Mar
EUPIERRE, Alexis José
Composició II (Pedagogia) DEC CSD 420006
Rubirola López, Anna
Interpretació II DEC CSD 420007
RAICH ROCA, Andreu
Blanco Folgado, Cristina
Improvisació II DEC CSD 420008
BRNCIC MONSEGUR, Constanza
HERNÁNDEZ ANDRÉS, Pilar
KLEIN TORRENS, Raquel
Anàlisi i pràctica del repertori DEC CSD 420009
VENDRELL SALES, Ester
PROFESSOR PENDENT, IT
Notació del moviment I DEC CSD 420010
MARCOS FURONES, Elisabet
Composició II (Coreografia) DEC CSD 420023
Pérez Galí, Aimar
Composició III DEC CSD 430005
HERNÁNDEZ ANDRÉS, Pilar
PROFESSOR PENDENT, IT
FARGION, Matteo Francesco Maria
RUBIO GAMO, Jesús
CAMPOS, Carolina
Anàlisi del repertori DEC CSD 430006
LAAKSO, Riikka Annina
Dramatúrgia de la dansa I DEC CSD 430009
GALAN SALA, Marta
Infografia DEC CSD 430010
Ferri Parres, Alfonso
Disseny, producció i gestió de projectes DEC CSD 430011
VENDRELL SALES, Ester
Taller d'escenificació coreogràfica DEC CSD 430012
Fratini, Roberto
BRNCIC MONSEGUR, Constanza
LÉRIDA BERMEJO, Juan Carlos
EUPIERRE, Alexis José
Escenificació coreogràfica DEC CSD 440004
Romei, Roberto
Video dansa DEC CSD 440005
Ferri Parres, Alfonso
Organització i gestió aplicada DEC CSD 440006
VENDRELL SALES, Ester
Laboratori de creació DEC CSD 450015
PROFESSOR PENDENT, IT
Conducció d'assajos DEC CSD 451001
Corchero Salgado, Andrés
Dramatúrgia de la dansa II DEC CSD 451003
DORDAL LALUEZA, Ferran
Szpunberg Witt, Victoria
Pràctiques externes DEC CSD 451004
MEDINA DIAZ, Mar
EUPIERRE, Alexis José
Pràctica interpretativa I DEC CSD 451010
Salas Monforte, Carles
Improvisació III DEC CSD 451017
KLEIN TORRENS, Raquel
Producció i gestió DEC ESAD 530001
PERALES HARO, Raül
PETIT BOZZO, Teresa
Veure el programa docent
Introducció a la dramatúrgia DEC ESAD 531001
BATLLE JORDÀ, Carles
DORDAL LALUEZA, Ferran
Mestres Emilio, Albert
HANSEN FORS, Lluís
SARRIAS FORNES, Mercè
Veure el programa docent
Introducció a l'escenificació DEC ESAD 531002
Escudé Gallés, Elisabeth
CHORNET ARTELLS, Marc
VILARDELL GRIMAU, Teresa
Rodriguez Martinez, Antonio Simon
PROFESSOR PENDENT, IT
Veure el programa docent
Pràctica del repertori I departamento CSD 410010
PROFESSOR PENDENT, IT
Taller 1 departamento CSD 410014
Roblas Pujol, Anna
MEDINA DIAZ, Mar
LÉRIDA BERMEJO, Juan Carlos
EUPIERRE, Alexis José
Rubirola López, Anna
Pérez Galí, Aimar
Taller de repertori I departamento CSD 420011
Corchero Salgado, Andrés
Pràctica rítmica i llenguatges sonors II departamento CSD 420013
Fernández Alonso, Neus
Taller de creació coreogràfica i d'interpretació departamento CSD 420026
LÉRIDA BERMEJO, Juan Carlos
EUPIERRE, Alexis José
Velarde González, Amaranta
Didàctica específica de la dansa II departamento CSD 440010
Plana Eguia, Núria
Roblas Pujol, Anna
Barreda Carbajo, Juan José
PLANA HONORATO, Rafael
LÉRIDA BERMEJO, Juan Carlos
Ferrer Carsi, Blanca
COLACRAI MORERO, Cecilia
Griso Alabart, Jordi
PROFESSOR PENDENT, IT
Flores Flores, Rosario
Sistemes d'investigació departamento CSD 450005
HERNÁNDEZ ANDRÉS, Pilar
Flamenc departamento CSD 45007
Cabanes Altes, Belen
Navas Fernandez, Eva
Pas a dos departamento CSD 452004
CASTELLANOS CARDOSO, Rodolfo
Bayo Delgado, Helena
de Rojas Pla, Lourdes Margarita
Introducció a la dramatúrgia departamento ESAD 510004
GAZQUEZ PEREZ, Ricard
Nolla Gual, Enric
GALAN SALA, Marta
Introducció a l'escenificació departamento ESAD 510005
GAZQUEZ PEREZ, Ricard
GALAN SALA, Marta
Riera Ortiz, Pere
Projecte escenogràfic 1 departamento ESAD 512008
Puigdefabregas Sagristà, Bibiana
Solanilla Roselló, Anna
UBACH MILLANAS, Antoni
Maquetisme departamento ESAD 512009
Puigdefabregas Sagristà, Bibiana
Dibuix 1 departamento ESAD 512013
Solanilla Roselló, Anna
PROFESSOR PENDENT, IT
Geometria descriptiva departamento ESAD 512014
Ayza Ballester, Jaume
Tècniques de representació assistides per ordinador 1 departamento ESAD 512015
Ayza Ballester, Jaume
PASCUAL NOGUÉ, Albert
Tècniques de realització escènica 1 departamento ESAD 512016
Huerres Rodríguez, Pablo
Tècniques de realització de la indumentària 1 departamento ESAD 512017
Echegaray del Pozo, Elisa
Il·luminació escènica 1 departamento ESAD 512018
Roy Hom, Joaquim
Rius Coma, Raimon Enric
Laboratori 1 departamento ESAD 512019
BERRONDO REKALDE, Jon
Ayza Ballester, Jaume
ALBALADEJO QUESADA, Pilar
Aspectes de retòrica i elocució departamento ESAD 513001
Roig Antó, Albert
Direcció d'actors 1 departamento ESAD 513003
Simo Vinyes, Ramon
Pràctiques d'escriptura 1 departamento ESAD 513004
HANSEN FORS, Lluís
Szpunberg Witt, Victoria
Pràctiques d'escenificació 1 departamento ESAD 513005
GAZQUEZ PEREZ, Ricard
GALAN SALA, Marta
Riera Ortiz, Pere
Història i teoria de la literatura dramàtica 1 departamento ESAD 513006
Ley Fancelli, Pablo
Música departamento ESAD 513007
Alavedra Subiranas, Joan
Pràctica comuna 2 departamento ESAD 520003
SALVÀ CERDÀ, Francesca
Fondevila Fernández, Jordi
DORDAL LALUEZA, Ferran
Tecnologia i disseny d'il·luminació departamento ESAD 522004
RODELLES VINYOLES, Francesc
Història de l'art i l'escenografia departamento ESAD 522006
Solanilla Roselló, Anna
Projecte escenogràfic 2 departamento ESAD 522011
RAFA SERRA, Marta
MASALÓ LLORÀ, Pau
PASCUAL NOGUÉ, Albert
Rius Coma, Raimon Enric
Tècniques de realització de la indumentària 2 departamento ESAD 522012
Echegaray del Pozo, Elisa
Laboratori 2 departamento ESAD 522013
Roy Hom, Joaquim
BERRONDO REKALDE, Jon
Escenografia i escriptura escènica 1 departamento ESAD 522014
Solanilla Roselló, Anna
MOLINA ESCOBAR, Víctor
Tècniques de construcció escenogràfica 1 departamento ESAD 522015
BERRONDO REKALDE, Jon
Perspectiva escènica 1 departamento ESAD 522016
Ayza Ballester, Jaume
Dibuix 2 departamento ESAD 522017
Solanilla Roselló, Anna
PROFESSOR PENDENT, IT
Mecànica departamento ESAD 522018
Castells Negre, Elisabet
Estètica 1 departamento ESAD 522019
Boronat Herreros, Albert
Perspectiva escènica departamento ESAD 522020
Ayza Ballester, Jaume
Tècniques de realització escènica 2 departamento ESAD 522022
Orra Munt, Roger
Tècniques de realització de la indumentària 2 departamento ESAD 522023
Echegaray del Pozo, Elisa
Il·luminació escènica 2 departamento ESAD 522024
Roy Hom, Joaquim
Història de l'art i l'escenografia departamento ESAD 522026
Raubert Nonell, Bárbara
Solanilla Roselló, Anna
Literatura dramàtica departamento ESAD 522027
Ley Fancelli, Pablo
Escenificació 1 departamento ESAD 523001
Simo Vinyes, Ramon
FERNANDEZ GIUA, Carles
Pràctiques d'escenificació 2 departamento ESAD 523002
GAZQUEZ PEREZ, Ricard
Alavedra Subiranas, Joan
FERNANDEZ GIUA, Carles
Direcció d'actors 2 departamento ESAD 523004
PRAT COLL, Jordi
Simo Vinyes, Ramon
Romei, Roberto
Balañá Altimira, Gloria
PROFESSOR PENDENT, IT
Adaptació dramàtica departamento ESAD 523005
Escudé Gallés, Elisabeth
Pràctiques d'escriptura 2 departamento ESAD 523006
Riera Ortiz, Pere
Espai Escènic departamento ESAD 523007
Puigdefabregas Sagristà, Bibiana
Roy Hom, Joaquim
Antropologia teatral departamento ESAD 523008
Masgrau Peya, Lluís
Història i teoria de la literatura dramàtica 2 departamento ESAD 523011
ORTEGA MOLINOS, Neus
Història i teoria de la literatura dramàtica 3 departamento ESAD 523012
Saumell Vergés, Mercè
Escenografia i escriptura escènica 2 departamento ESAD 532005
Raubert Nonell, Bárbara
MOLINA ESCOBAR, Víctor
Perspectiva escènica 2 departamento ESAD 532006
Ayza Ballester, Jaume
Tècniques de construcció escenogràfica 2 departamento ESAD 532008
BERRONDO REKALDE, Jon
Projecte escenogràfic 3 departamento ESAD 532009
Puigdefabregas Sagristà, Bibiana
Roy Hom, Joaquim
Figueras Cifuentes, Montserrat
Ayza Ballester, Jaume
PASCUAL NOGUÉ, Albert
ERRA BATISTE, Xavier
LLUNELL ARGEMÍ, Núria
Ubach Millanes, Antoni
Pràctiques d'espai escènic 1 departamento ESAD 532010
Orra Munt, Roger
Pràctiques de personatge 1 departamento ESAD 532011
Echegaray del Pozo, Elisa
SOLER ESCUDÉ, Rosa
Pràctiques d'il·luminació 1 departamento ESAD 532012
Roy Hom, Joaquim
Ayza Ballester, Jaume
BOFARULL ARMENGOL, David
Martí Ruíz, Luis
Tècniques de realització de la indumentària 3 departamento ESAD 532014
Echegaray del Pozo, Elisa
Tecnologia aplicada a les arts de l'espectacle 2 departamento ESAD 532017
Roy Hom, Joaquim
Ferri Parres, Alfonso
Pràctiques externes (D/D) departamento ESAD 533001
Romei, Roberto
Història i teoria de la literatura dramàtica 4 departamento ESAD 533002
López Esteve, Oriol
Pràctiques d'escenificació 3 departamento ESAD 533003
Puyo Bové, Magda
RAFA SERRA, Marta
CHORNET ARTELLS, Marc
Castells Negre, Elisabet
HANSEN FORS, Lluís
Balañá Altimira, Gloria
Tornero Brugues, Helena
Pràctiques d'escriptura 3 departamento ESAD 533004
Nolla Gual, Enric
ROSICH MARTÍ, Marc
Cornudella Heras, Jordi
Il·luminació escènica (D/D) departamento ESAD 533005
COLOMER ARCAS, Julià
Escenificació 2 departamento ESAD 533006
GAZQUEZ PEREZ, Ricard
Romei, Roberto
Escenografia i escriptura escènica 3 departamento ESAD 542001
Raubert Nonell, Bárbara
RAFA SERRA, Marta
Saumell Vergés, Mercè
Treball final de carrera departamento ESAD 542003
RAFA SERRA, Marta
Pràctiques externes ESC departamento ESAD 542004
Figueras Cifuentes, Montserrat
Pràctiques d'espai escènic 2 departamento ESAD 542006
BERRONDO REKALDE, Jon
Orra Munt, Roger
Pràctiques de personatge 2 departamento ESAD 542007
Echegaray del Pozo, Elisa
Tecnologia i espectacle departamento ESAD 543001
Hermansen, Nicolás
Ferri Parres, Alfonso
Estètica departamento ESAD 543003
Boronat Herreros, Albert
Escenografia i exposicions departamento ESAD 552008
ALCUBIERRE ROCA, Anna
Veure el programa docent
Titella i artefacte departamento ESAD 552022
Ferré Serra, Eudald
Efectes especials aplicats a la caracterització departamento ESAD 552026
TOLOSA MAGRIÑA, Montserrat
Gèneres dramàtics departamento ESAD 553001
VILARDELL GRIMAU, Teresa
SARRIAS FORNES, Mercè
Estructures i procediments del drama contemporani departamento ESAD 553002
BATLLE JORDÀ, Carles
Disseny del personatge departamento ESAD 553003
RAFA SERRA, Marta
Direcció d'actors 3 departamento ESAD 553004
Puyo Bové, Magda
LEGARDA ANDUEZA, Núria
PROFESSOR PENDENT, IT
Altres escenes (circ, òpera, dansa) departamento ESAD 553005
PROFESSOR PENDENT, IT
GÓMEZ VICENTE, Sonia
Dramatúrgies col·lectives departamento ESAD 553012
ROSICH MARTÍ, Marc
PROFESSOR PENDENT, IT
Introducció a la coreografia departamento ESAD 553018
PROFESSOR PENDENT, IT
Història i teoria de les arts escèniques I departamento ESTAE 331010
BOLUDA MARTIN, Ricard
Música departamento ESTAE 331031 Luminotècnia,maquinària
Vidal Prats, Lluís
Introducció a la maquinària escènica departamento ESTAE 331051 Luminotècnia,maquinària
Massó Soler, Jordi
Introducció al so departamento ESTAE 331060 Luminotècnia, maquinària
Soler Castañé, Aleix
Prevenció de riscos laborals I departamento ESTAE 331071 Luminotècnia, maquinària
Planas Vandrell, Jordi
Teoria de circuits departamento ESTAE 331502 Luminotècnia, maquinària
Hermoso Costa, Juan Ramón
Electrònica departamento ESTAE 331522 Luminitècnia, maquinària
Gallardo León, Juan Antonio
Rigging (Luminotècnia i so) departamento ESTAE 332060 Luminotècnia, so
Massó Soler, Jordi
Prevenció de riscos laborals II departamento ESTAE 332070 Luminotècnia, maquinària
Planas Vandrell, Jordi
Instal.lacions elèctriques per a la il.luminació espectacular departamento ESTAE 332100 Luminotècnia
Valladares Piedra, Juan Raúl
Nocions bàsiques del disseny d'il.luminació departamento ESTAE 332110 Luminotècnia
Planas Vandrell, Jordi
Projectors I departamento ESTAE 332121 Luminotècnia
Giudicessi Ureta, Fiorella
Construcció i acabats: fusteria departamento ESTAE 332201 Maquinària
NAUDI BONET, Enric
Construcció i acabats: metal·listeria departamento ESTAE 332211 Maquinària
Codolosa Pla, Josep
Maquinària escènica: cortinatges I departamento ESTAE 332220 Maquinària
Burzon Moliner, Xavier
Maquinària escènica: elements escenogràfics departamento ESTAE 332230 Maquinària
Caamaño Garcia, Andrés
Maquinària escènica: rigging departamento ESTAE 332241 Maquinària
Massó Soler, Jordi
Nocions bàsiques del disseny escenogràfic departamento ESTAE 332251 Maquinària
Castells Negre, Elisabet
Fonts sonores i mescladors I departamento ESTAE 332321 So
Soler Castañé, Aleix
Instal·lacions per so departamento ESTAE 332330 So
López Bello, Hector
MIDI i informàtica musical I departamento ESTAE 332340 So
Hermansen, Nicolás
Nocions bàsiques del disseny de so departamento ESTAE 332350 So
Polls Salvador, Alejandro
Processadors departamento ESTAE 332350 So
Castán Girona, Albert
Sistemes de comunicació departamento ESTAE 332370 So
Prat Bachs, Pere
Tècniques representació grafica II Maquinaria departamento ESTAE 332580 Maquinàraia
Bérmudez Rodríguez, Francisco
Història i teoria de les arts escèniques II departamento ESTAE 333010
BOLUDA MARTIN, Ricard
L'Edifici teatral departamento ESTAE 333030 Luminotècnia-maquinària
CASANELLAS JURNET, Isabel
Prevenció de riscos laborals III departamento ESTAE 333070 Luminotècnia, maquinària
Massó Soler, Jordi
producció i gestio...(FOL) departamento ESTAE 333080 luminotècnia, maquinària
TARRIDA ARIBAU, Marc
Construcció i acabats: materials sintètics departamento ESTAE 333201 maquinària
De la Llana LLuch, Margalida
Construcció i acabats: pintura departamento ESTAE 333212 Maquinària
Cuscó Fransi, Anna
Maquinària escènica: cortinatges II departamento ESTAE 333221 Maquinària
Burzon Moliner, Xavier
Amplificació departamento ESTAE 333301 So
López Bello, Hector
Electroacústica departamento ESTAE 333311 So
Soler Castañé, Aleix
Fonts sonores i mescladors II departamento ESTAE 333320 So
Hermansen, Nicolás
MIDI i informàtica musical II departamento ESTAE 333340 So
Hermansen, Nicolás
Música per a so departamento ESTAE 333350 So
Vidal Prats, Lluís
Reproductors / enregistradors departamento ESTAE 333360 So
Castán Girona, Albert
Tècniques espacials departamento ESTAE 33337 So
Castán Girona, Albert
Construcció i acabats: fusteria departamento ESTAE332201 Maquinària
BORRÁS SALMERÓN, Paula
Producció i gestió / FOL departamento ESTAE333080 Luminotècnia, maquinària
Tarrida Llopart, Antoni
Projectors II departamento ESTAE333120 Luminotècnia
Rey Quintana, Ramon
Maquinària escènica: joc escenotècnic departamento Maquinària ESTAE 333231
Piera Chavarría, Oriol
Psicologia del desenvolupament i educació departamento PAEE 910021 Teatre, Moviment
JIMÉNEZ PERALES, Verònica
Moviment en l'etapa infantil i primària departamento PAEE 910024 Teatre, Moviment i Projectes
Amatriain Vives, Marta
Escola d'Espectadors departamento PAEE 910037 Teatre, Moviment i Projectes
BAYONA SÁNCHEZ, Maribel
Composició del moviment departamento PAEP 910027
MARGARIT VINYALS, M. Àngels
Diversitat i moviment departamento PAEP 910028
CANALIAS AVILA, Maria Neus
Dansa-Teatre departamento PAEP 910042
Ases, Enric
Interpretació departamento PAEP 910043
MILLA SANDON, Concha
Creativitat, art, ciència i educació departamento PAEP 910046
POLO I PUJADAS, Magda
Llenguatges escènics departamento PAEP 910047
VILLANUEVA MIR, Marc
Projectes i metologies de recerca departamento PAEP 910048
JAQUES, Jèssica
Producció i gestió de projectes departamento PAEP 910049
CASTELLET, Isabel
Arts escèniques aplicades: social i diversitat departamento PAEP 910050
GARCÍA, Eva
Espai escènic: espai, so, il·luminació, escenografia i personatge departamento PAEP 910052
NOGUES BALANA, Oriol
Bloc de Dramatúrgies contemporànies departamento PAEP 910053
VERGES VILELLA, Sadurní
Composició aplicada a la creació departamento PAEP 910054
Pràctica escènica departamento PAEP 910055
BERNAT DE NAEYER, Roger
L'objecte i el titella departamento PAEP TEA 910035
CASTILLO PINOS, Maria
Tècnica de veu departamento PAEP TEA 910044
SAGARRA, Mariona
Psicologia del desenvolupament i l'educació departamento PAEP TEA MOV 910021
NARANJO, Mila
Tècnica Dalcroze departamento PME 910023
ARÚS LEITA, M. Eugènia
Dansa comunitària departamento PME 910025
LUBEIGT, Amaya
VAN POPPEL, Wilfried
Improvisació del moviment departamento PME 910026
CONDRO, Lucas
Estructura i organització departamento PME 910030
Mateu Serra, María Mercedes
Atenció a la diversitat departamento PME 910031
JIMÉNEZ PERALES, Verònica
SOLDEVILA, Jesús
Moviment en adolescència i la vellesa departamento PME 910034
Pérez Testor, Susana
Atenció a la diversitat: psicologia de grups departamento PME 910039
GONZÁLEZ PARERA, Montserrat
Dinàmiques del cos: el moviment com a eina expressiva departamento PME 910041
GARCÍA MORESO, Claudia
Psicologia del desenvolupament departamento PTE 910021
PADRÓS TUNEU, Núria
Eines d'avaluació aplicades a l'educació departamento PTE 910029
Sebastiani Obrador, Enric M.
Estructura i organització departamento PTE 910030
Mateu Serra, María Mercedes
Atenció a la diversitat departamento PTE 910031
JIMÉNEZ PERALES, Verònica
SOLDEVILA, Jesús
Dramatúrgia de la coralitat departamento PTE 910032
COLOMÉ, Montserrat
Direcció i dinàmica de grup departamento PTE 910033
BERCEBAL, Fernando
Sistemes d'avaluació departamento PTE 910036
GUISADO HERNÁNDEZ, M. José
Psicologia de l'educació departamento PTE 910038
NARANJO, Mila
Atenció a la diversitat: psicologia de grups departamento PTE 910039
GOZÁLEZ PARERA, Montserrat
Dinàmiques del cos: el moviment com a eina expressiiva departamento PTE 910041
GARCÍA MORESO, Claudia
Sistemes de representació aplicats al disseny d'espai i il·luminació DIE 552005
PROFESSOR PENDENT, IT
Escenografia i coreografia DIE 552023
HERNÁNDEZ ANDRÉS, Pilar
Projecte d'autor DIE 552028
ERRA BATISTE, Xavier
PROFESSOR PENDENT, IT
Espai escènic I DIE CSD 420014
Figueras Cifuentes, Montserrat
Il·luminació I DIE CSD 430008
Rius Coma, Raimon Enric
Il·luminació II DIE CSD 451002
Rius Coma, Raimon Enric
Disseny del personatge 1 DIE ESAD 521007
LLUNELL ARGEMÍ, Núria
Ferré Serra, Eudald
Veure el programa docent
Tècniques de representació assistides per ordinador 2 DIE ESAD 522021
Huerres Rodríguez, Pablo
Tecnologia aplicada a les arts de l’espectacle 1 DIE ESAD 522025
Roy Hom, Joaquim
Ferri Parres, Alfonso
Tècniques de realització escènica 3 DIE ESAD 532013
BERRONDO REKALDE, Jon
Construcció escenogràfica 1 DIE ESAD 532015
Orra Munt, Roger
ERRA BATISTE, Xavier
LUCCHETTI GALLEGO, Mercè
Realització de la indumentària 1 DIE ESAD 532016
Echegaray del Pozo, Elisa
Disseny de personatge 2 DIE ESAD 541003
TOLOSA MAGRIÑA, Montserrat
LLUNELL ARGEMÍ, Núria
Veure el programa docent
Projecte escenogràfic 4 DIE ESAD 542005
Subirós Bosch, Carlota
Orra Munt, Roger
TORRAS MAYNERIS, Martí
TOLOSA MAGRIÑA, Montserrat
Pràctiques d'il·luminació 2 DIE ESAD 542008
Ayza Ballester, Jaume
UBACH MILLANAS, Antoni
Construcció escenogràfica 2 DIE ESAD 542009
Huerres Rodríguez, Pablo
Piera Claramunt, Carles
Realització de la indumentària 2 DIE ESAD 542010
Echegaray del Pozo, Elisa
Art i escena contemporània DIE ESAD 542011
Raubert Nonell, Bárbara
Construcció 1 DIE ESAD 551034
Ferré Serra, Eudald
Veure el programa docent
Pràctica del repertori II CSD 430007
PROFESSOR PENDENT, IT
Taller de repertori II CSD 440003
PROFESSOR PENDENT, IT
Treball final de carrera COR CSD 440007
BRNCIC MONSEGUR, Constanza
LÉRIDA BERMEJO, Juan Carlos
EUPIERRE, Alexis José
Ajudantia a la direcció coreogràfica CSD 440008
Velarde González, Amaranta
Pràcticum CSD 440016
Lloret Roca, Montserrat
Amatriain Vives, Marta
Treball final PED CSD 440017
EUPIERRE, Alexis José
KLEIN TORRENS, Raquel
Rubirola López, Anna
Pérez Galí, Aimar
Pràctica interpretativa II CSD 451011
EUPIERRE, Alexis José
Pràctica comuna 1 ESAD 510003
Codinachs Pares, Maria Bonasort
Puigdefabregas Sagristà, Bibiana
Roy Hom, Joaquim
PUERTAS ESPIN, Alicia
Figueras Cifuentes, Montserrat
DORDAL LALUEZA, Ferran
Escudé Gallés, Elisabeth
BELTRÁN MARGARIT, Gemma
Dueso Pla, Elena
Castells Negre, Elisabet
Avila Castells, Raimon
Rodriguez Martinez, Antonio Simon
Szpunberg Witt, Victoria
Jané Vila, Pere
Balañá Altimira, Gloria
Pàmpols Gimeno, Blanca
Lucchetti, Mercè
Tornero Brugues, Helena
Veure el programa docent
Pràctica actoral 1 ESAD 511001
Sanz Machancoses, Oscar
Dueso Pla, Elena
Estrada Verdaguer, Anna
Jané Vila, Pere
Griso Alabart, Jordi
Veure el programa docent
Pràctica actoral 2 ESAD 521001
Guardiola Lozano, Josep Lluis
San Miguel Romero, Gloria
BOVÉ ARGELICH, Ester
Fernández Alonso, Neus
BELTRÁN MARGARIT, Gemma
Dueso Pla, Elena
VADELL CUBELLS, Francesca
Veure el programa docent
Pràctica comuna 3 ESAD 530002
Bernardi, Moreno
Roy Hom, Joaquim
Fondevila Fernández, Jordi
Puyo Bové, Magda
Figueras Cifuentes, Montserrat
GALAN SALA, Marta
Escudé Gallés, Elisabeth
Orra Munt, Roger
Ayza Ballester, Jaume
LEGARDA ANDUEZA, Núria
BELTRÁN MARGARIT, Gemma
Levy, Stephane
MASALÓ LLORÀ, Pau
Avila Castells, Raimon
PASCUAL NOGUÉ, Albert
Jané Vila, Pere
ERRA BATISTE, Xavier
Pàmpols Gimeno, Blanca
Veure el programa docent
Projecte 1 text/musical ESAD 531012
Güell Isern, Roser
MONCLÚS MANCHÓN, Sandra
REGUANT FOSAS, Gemma
MARINÉ FERRÉ, Mercè
DOMINGO QUINTANA, Marta
RICART SANMARTÍN, Laia
Veure el programa docent
Projecte 2 text ESAD 531013
MONTIEL PÉREZ, Marta
REGUANT FOSAS, Gemma
Sangerman Rossell, Gemma
Dueso Pla, Elena
Avila Castells, Raimon
Roig Antó, Albert
Audí Cendrós, Fernando
Veure el programa docent
Projecte 3 text ESAD 531014
MONTIEL PÉREZ, Marta
REGUANT FOSAS, Gemma
RAICH ROCA, Andreu
Avila Castells, Raimon
Rodriguez Martinez, Antonio Simon
Szpunberg Witt, Victoria
Veure el programa docent
Projecte 4 text ESAD 531016
Alavedra Subiranas, Joan
Sangerman Rossell, Gemma
Veure el programa docent
Projecte 2 musical ESAD 531017
ALVARO GOMEZ, Víctor
Martínez Palou, Ferran
CASASAYAS REGUANT, Queralt
Jané Vila, Pere
Veure el programa docent
Projecte 3 musical ESAD 531018
CASASAYAS REGUANT, Queralt
Avila Castells, Raimon
PLANA HONORATO, Rafael
ROSICH MARTÍ, Marc
Sabaté Mauleon, Esther
Morera Perelló, Carlos
Veure el programa docent
Projecte 4 musical ESAD 531019
SORIANO MOYA, Isabel
Alavedra Subiranas, Joan
Veure el programa docent
Música i cant 2 (Cant individual) ESAD 531020
SORIANO MOYA, Isabel
PROFESSOR PENDENT, IT
Veure el programa docent
Projecte 1 físic/visual ESAD 531021
RAICH ROCA, Andreu
VADELL CUBELLS, Francesca
PROFESSOR PENDENT, IT
Veure el programa docent
Projecte 2 físic ESAD 531022
Basora Morató, Jordi
Fernández Alonso, Neus
VADELL CUBELLS, Francesca
Veure el programa docent
Projecte 3 físic ESAD 531023
Corchero Salgado, Andrés
CASASAYAS REGUANT, Queralt
Avila Castells, Raimon
Veure el programa docent
Projecte 2 visual ESAD 531024
REGUANT FOSAS, Gemma
OLIVÉ CASANOVA, Núria
Fernández Alonso, Neus
Veure el programa docent
Projecte 3 visual ESAD 531025
REGUANT FOSAS, Gemma
BOBÉS SOLÀ, Xavier
Avila Castells, Raimon
Veure el programa docent
Treball final de carrera (Interpretació) ESAD 541005
Roset Domingo, Gemma
Veure el programa docent
Pràctica musical 2 ESAD 541008
SORIANO MOYA, Isabel
TORRAS MAYNERIS, Martí
Sabaté Mauleon, Esther
FANTOVA ALVAREZ, Eulàlia
Cornudella Heras, Jordi
Morera Perelló, Carlos
Veure el programa docent
Pràctica musical 3 ESAD 541009
CHORNET ARTELLS, Marc
Veure el programa docent
Pràctica físic 2 ESAD 541010
CUSÓ TORELLÓ, Joan
PROFESSOR PENDENT, IT
Veure el programa docent
Pràctica físic 3 ESAD 541011
Levy, Stephane
Veure el programa docent
Pràctica visual 3 ESAD 541014
CASTILLO PINOS, Maria
Veure el programa docent
Pràctica de text 2 ESAD 541015
MONTIEL PÉREZ, Marta
Subirós Bosch, Carlota
CASASAYAS REGUANT, Queralt
MARINÉ FERRÉ, Mercè
MOLINS FORCADELL, Raimon
PROFESSOR PENDENT, IT
Veure el programa docent
Pràctica de text 3 ESAD 541016
Bernardi, Moreno
Cuesta Dueñas, Juan José
Veure el programa docent
Introducció a la luminotècnia ESTAE 331041 Luminotècnia, maquinària
Planas Vandrell, Jordi
Equips de regulació (dimmers i taules) ESTAE 333100 Luminotècnia
Giudicessi Ureta, Fiorella
Estructura, organització i eines d'avaluació PAEE 910029 Teatre, Moviment i Projectes
Sebastiani Obrador, Enric M.
Interpretació 1 INT ESAD 511002
CASTILLO PINOS, Maria
Veure el programa docent
Sistemes d'interpretació 1: l'actor i el text INT ESAD 513002
MONCLÚS MANCHÓN, Sandra
Romei, Roberto
Interpretació 2 INT ESAD 521002
Guardiola Lozano, Josep Lluis
BELTRÁN MARGARIT, Gemma
Graells Montserrat, Lluís
Veure el programa docent
Tècniques d'interpretació text/musical 2 INT ESAD 521013
PUERTAS ESPIN, Alicia
DOMINGO QUINTANA, Marta
Veure el programa docent
Sistemes d'interpretació 2: l'actor i el moviment INT ESAD 523003
Codinachs Pares, Maria Bonasort
PALET PUIG, Jordi
Interpretació 3 INT ESAD 541001
Pàmpols Gimeno, Blanca
JUÁREZ SANZ, Mireia
PROFESSOR PENDENT, IT
Audí Cendrós, Fernando
Veure el programa docent
Tècniques d'interpretació físic/visual 4 INT ESAD 541012
PROFESSOR PENDENT, IT
Veure el programa docent
Pràctica visual 2 INT ESAD 541013
MARTINEZ COSTA, Andreu
PROFESSOR PENDENT, IT
Veure el programa docent
Tècniques d'interpretació visual 1 INT ESAD 551005
PALET PUIG, Jordi
Veure el programa docent
Tècniques d'interpretació visual 2 INT ESAD 551016
OLIVÉ CASANOVA, Núria
Ferré Serra, Eudald
Veure el programa docent
Tècniques d'interpretació text 1 INT ESAD 551076
DE YEBRA PINTO, Georgina
Veure el programa docent
Tècniques d'interpretació text/musical 1 INT ESAD 551077
MONCLÚS MANCHÓN, Sandra
DOMINGO QUINTANA, Marta
Veure el programa docent
Tècniques d'interpretació físic/visual 1 INT ESAD 551078
CUSÓ TORELLÓ, Joan
NAVARRO RAMOS, José Alejandr
Veure el programa docent
Tècniques d'interpretació físic 1 INT ESAD 551079
Levy, Stephane
Veure el programa docent
Tècniques d'interpretació físic/visual 2 INT ESAD 551080
Codinachs Pares, Maria Bonasort
Graells Montserrat, Lluís
PROFESSOR PENDENT, IT
Veure el programa docent
Tècniques d'interpretació físic 2 INT ESAD 551081
Levy, Stephane
Veure el programa docent
Optativa teatre físic (Biomecànica) INT ESAD 553041
FONTS BARRACHINA, Marc
WESTERMEYER, Ester
PLANA, Pepa
Veure el programa docent (biomecànica)
Optativa teatre físic (Teatre-Dansa) INT ESAD 553041
Bernardi, Moreno
Veure el programa docent
Optativa teatre visual INT ESAD 553042
Gelabert Miquel, Guillem
CASTILLO PINOS, Maria
ÚBEDA DÍAZ, Juan Ángel
Veure el programa docent
Tècniques de dansa I (clàssica) MOV CSD 410002
Facco, Cristina
Sanz Machancoses, Oscar
Fernández Fuentes, Carlos
Tècniques de dansa I (contemporània) MOV CSD 410002
PLANA HONORATO, Rafael
COLACRAI MORERO, Cecilia
Velarde González, Amaranta
Vilalta Arango, Joan
PROFESSOR PENDENT, IT
Tècniques de dansa I (espanyola) MOV CSD 410002
Barreda Carbajo, Juan José
LÉRIDA BERMEJO, Juan Carlos
Flores Flores, Rosario
Fonaments del moviment MOV CSD 410003
HERNÁNDEZ ANDRÉS, Pilar
Anatomia descriptiva MOV CSD 410004
Rouet, Sandrine
Fisiologia MOV CSD 410005
PROFESSOR PENDENT, IT
Tècniques de dansa II (Altres tècniques) MOV CSD 420003
HERNÁNDEZ ANDRÉS, Pilar
PROFESSOR PENDENT, IT
Tècniques de dansa II (Clàssica) MOV CSD 420003 CL
Silva Vega, Carlos
Tzvetanova Kamenova, Andjela
Ferrer Carsi, Blanca
Marin García, Sandra
Tècniques de dansa II (Contemporània) MOV CSD 420003 CO
KLEIN TORRENS, Raquel
COLACRAI MORERO, Cecilia
Vilar Dolç, Laura
Tècniques de dansa II (Espanyola) MOV CSD 420003 ES
Sanz Machancoses, Oscar
Barreda Carbajo, Juan José
Flores Flores, Rosario
RUBIO LUGO, Karen Vanessa
Muñoz Jimenez, Carmen
Dansa i salut MOV CSD 420004
Condicionament físic del ballarí-intèrpret MOV CSD 420005
Rouet, Sandrine
Educació cinesiològica i entrenament corporal MOV CSD 420017
Rouet, Sandrine
Tècniques de dansa III (Espanyola) MOV CSD 430003
JIMÉNEZ VÁZQUEZ, Andrea
LÉRIDA BERMEJO, Juan Carlos
Vilalta Arango, Joan
RUBIO LUGO, Karen Vanessa
Tècniques de Dansa III (Altres Tècniques) MOV CSD 430003 AT
HERNÁNDEZ ANDRÉS, Pilar
PROFESSOR PENDENT, IT
TUTUSAUS MÁRQUEZ, Roser
Tècniques de dansa III (Clàssica) MOV CSD 430003 CL
RODRIGUEZ CARNICE, Julio
PROFESSOR PENDENT, IT
Fernández Fuentes, Carlos
Tècniques de dansa III (Contemporània) MOV CSD 430003 CO
SARLI, Guido
Velarde González, Amaranta
PROFESSOR PENDENT, IT
Tècniques de dansa en parella MOV CSD 430004
CATALÀ CARRASCO, Joan
TUTUSAUS MÁRQUEZ, Roser
Tècniques de dansa IV (Clàssica) MOV CSD 440002A1
Silva Vega, Carlos
PROFESSOR PENDENT, IT
Tècniques de dansa IV (Espanyola) MOV CSD 440002A2 / 440002A3
Barreda Carbajo, Juan José
LÉRIDA BERMEJO, Juan Carlos
Griso Alabart, Jordi
Muñoz Jimenez, Carmen
Tècniques de dansa IV (Contemporània) MOV CSD 440002B1
PROFESSOR PENDENT, IT
MARTÍNEZ CABEZA DE VACA, María
Tècniques de dansa IV (Altres tècniques) MOV CSD 440002B3 / 440002B2
BRNCIC MONSEGUR, Constanza
PLANA HONORATO, Rafael
VIDAL-RIBAS BELIL, Guillermo
Tècnica opcional de dansa A MOV CSD 451013
JIMÉNEZ VÁZQUEZ, Andrea
Barreda Carbajo, Juan José
Tzvetanova Kamenova, Andjela
Ferrer Carsi, Blanca
Velarde González, Amaranta
VIDAL-RIBAS BELIL, Guillermo
Flores Flores, Rosario
Tècnica opcional de dansa B MOV CSD 451014
DUEÑAS ESTEVE, Ismael
LÉRIDA BERMEJO, Juan Carlos
Vilalta Arango, Joan
VIDAL-RIBAS BELIL, Guillermo
PROFESSOR PENDENT, IT
GERSPACHER, Nadine
Mirades sobre la dansa MOV CSD 452011
MEDINA DIAZ, Mar
Moviment 1 MOV ESAD 511004
DUEÑAS ESTEVE, Ismael
San Miguel Romero, Gloria
Silva Vega, Carlos
Dueso Pla, Elena
Avila Castells, Raimon
Jané Vila, Pere
SUREDA MATAMALAS, Joana Maria
Sabaté Mauleon, Esther
Vilalta Arango, Joan
Veure el programa docent
Moviment 2 MOV ESAD 521010
RAICH ROCA, Andreu
SAIS MARTINEZ, Pere
Silva Vega, Carlos
Sanz Machancoses, Oscar
Cuesta Dueñas, Juan José
Jané Vila, Pere
RODRIGUEZ CARNICE, Julio
Sabaté Mauleon, Esther
Rambla Amat, Daniel
Vilalta Arango, Joan
Vilamala Blanco, Hug
Veure el programa docent
Acrobàcia 1 MOV ESAD 521012
San Miguel Romero, Gloria
Veure el programa docent
Moviment físic/visual MOV ESAD 551061
RAICH ROCA, Andreu
SAIS MARTINEZ, Pere
Veure el programa docent
Moviment físic MOV ESAD 551063
San Miguel Romero, Gloria
Silva Vega, Carlos
Sabaté Mauleon, Esther
Veure el programa docent
Fonaments del moviment. Laban MOV PAEP 910023
MARCOS FURONES, Elisabet
Pràctica rítmica i llenguatges sonors I MUS CSD 410013
Fernández Alonso, Neus
Anàlisi musical aplicat a la dansa MUS CSD 420012
Andres Castells, Laura
PROFESSOR PENDENT, IT
Llenguatge musical 1 MUS ESAD 511005
Roset Domingo, Gemma
Fernández Alonso, Neus
Veure el programa docent
Llenguatge musical 2 MUS ESAD 521005
Roset Domingo, Gemma
Fernández Alonso, Neus
Veure el programa docent
Repertori musical 1 per text MUS ESAD 521014
Guardiola Lozano, Josep Lluis
DUEÑAS ESTEVE, Ismael
Roset Domingo, Montserrat
Veure el programa docent
Música i cant 1 MUS ESAD 521015
LÓPEZ LÓPEZ, Begoña
SORIANO MOYA, Isabel
Morera Perelló, Carlos
Veure el programa docent
Repertori musical 1 per musical MUS ESAD 521016
LÓPEZ LÓPEZ, Begoña
SORIANO MOYA, Isabel
PIRÓ CARDONER, Laia
Algans Mas, Xavier
Veure el programa docent
Cant 1 MUS ESAD 551001
Algans Mas, Xavier
Roset Domingo, Montserrat
Veure el programa docent
Optativa Teatre musical MUS ESAD 553043
ROIG ORRIOLS, Eugeni
Morera Perelló, Carlos
Veure el programa docent
Psicopedagogia de la dansa PED CSD 420018
Pérez Testor, Susana
Didàctica general de la dansa PED CSD 420019
Lloret Roca, Montserrat
Sebastiani Obrador, Enric M.
La dansa en el sistema educatiu i la seva concreció en els centres PED CSD 420021
GUMÀ MARIMON, Xènia
Psicologia del desenvolupament PED CSD 420024
Pérez Testor, Susana
Fonaments pràctics de la didàctica de la dansa PED CSD 420025
Roblas Pujol, Anna
Sanz Machancoses, Oscar
LÉRIDA BERMEJO, Juan Carlos
Pedagogies del segle XX PED CSD 430014
PROFESSOR PENDENT, IT
Didàctica específica de la dansa I (Clàssica) PED CSD 430015 A1
Plana Eguia, Núria
Facco, Cristina
Sanz Machancoses, Oscar
Didàctica específica de la dansa I (Contemporània) PED CSD 430015 A2
Roblas Pujol, Anna
PLANA HONORATO, Rafael
COLACRAI MORERO, Cecilia
Vilar Dolç, Laura
Didàctica específica de la dansa I (Espanyola) PED CSD 430015 A3
Barreda Carbajo, Juan José
LÉRIDA BERMEJO, Juan Carlos
RODRIGUEZ CARNICE, Julio
Flores Flores, Rosario
Muñoz Jimenez, Carmen
Organització, gestió i elaboració de projectes pedagògics PED CSD 430019
Mateu Serra, María Mercedes
Desplegament curricular, planificació i avaluació PED CSD 430020
Sebastiani Obrador, Enric M.
Fonaments en la metodologia de la investigació educativa PED CSD 430021
Mateu Serra, María Mercedes
Assistència pedagògica PED CSD 430022
Amatriain Vives, Marta
Didàctica del moviment a través de la música I PED CSD 430023
Plana Eguia, Núria
Griso Alabart, Jordi
Acció tutorial. Models d'interacció i comunicació a l'aula PED CSD 440009
Vilar Dolç, Laura
SANT FUNK, Silvia
Didàctica específica de la dansa II (Clàssica) PED CSD 440010
Plana Eguia, Núria
Facco, Cristina
Tzvetanova Kamenova, Andjela
Ferrer Carsi, Blanca
Didàctica específica de la dansa II (Espanyola) PED CSD 440010
JIMÉNEZ VÁZQUEZ, Andrea
Barreda Carbajo, Juan José
PLANA HONORATO, Rafael
BENAQUE GARCÍA, Xavier
Vilalta Arango, Joan
Flores Flores, Rosario
Didàctica específica de la dansa II (Contemporània) PED CSD 440010 CO
Roblas Pujol, Anna
PLANA HONORATO, Rafael
COLACRAI MORERO, Cecilia
Vilar Dolç, Laura
Seminaris temàtics I PED CSD 440013
COLACRAI MORERO, Cecilia
Lima Mesquita do Nascimento, Joao Costa
Rodríguez Pino, Maruma Candelaria
Dansa i educació PED CSD 440015
Amatriain Vives, Marta
Dansa aplicada PED CSD 450013
ALTÉS TRENCHS, Anna
Treball de puntes i tècnica per a nois II PED CSD 452003
de Rojas Pla, Lourdes Margarita
Tzvetanova Kamenova, Andjela
PROFESSOR PENDENT, IT
Educació en el moviment per a nens I PED CSD 452005
Amatriain Vives, Marta
Metodologies i tècniques per a l'ensenyament de la improvisació i la composició PED CSD 452006
Pérez Galí, Aimar
Estils de la dansa espanyola PED CSD 452009
Sánchez Borras, Montserrat
RODRIGUEZ CARNICE, Julio
BENAQUE GARCÍA, Xavier
PROFESSOR PENDENT, IT
Pedagogia PED ESAD 540001
GONZÁLEZ PARERA, Montserrat
CAMPS D'AZPIAZU, Eulàlia
Veure el programa docent
Diversitat i Teatre POSTGRAU PAEP 910045
Cedó, Clàudia
Història de la dansa TEO CSD 410001
Fratini, Roberto
Cultura coreogràfica i musical TEO CSD 410016
Raubert Nonell, Bárbara
Alavedra Subiranas, Joan
Veure el programa docent
Història de la dansa moderna i contemporània TEO CSD 420001
Fratini, Roberto
Història de la dansa a Espanya TEO CSD 420002
VENDRELL SALES, Ester
Teoria de l'actuació TEO CSD 430001
Masgrau Peya, Lluís
Història de l'art modern i contemporani TEO CSD 430002
Raubert Nonell, Bárbara
Teoria de la dansa TEO CSD 440001
Fratini, Roberto
Estètica TEO CSD 450001
Boronat Herreros, Albert
Introducció a les teories de l'espectacle TEO ESAD 510006
SCHMUTZ, Christina
Veure el programa docent
Literatura i teoria dramàtica 1 TEO ESAD 511006
Ley Fancelli, Pablo
Veure el programa docent
Història general de les arts de l'espectacle TEO ESAD 520004
Fratini, Roberto
Egea Ruiz, Susana
Daussà Pastor, Boris
Saumell Vergés, Mercè
SÁNCHEZ SÁNCHEZ, Salvador
Veure el programa docent
Literatura i teoria dramàtica 2 TEO ESAD 521006
SÁNCHEZ SÁNCHEZ, Salvador
ORTEGA MOLINOS, Neus
Veure el programa docent
Literatura i teoria dramàtica 3 TEO ESAD 531007
Saumell Vergés, Mercè
Veure el programa docent
Teoria de l'actuació TEO ESAD 541006
Masgrau Peya, Lluís
Daussà Pastor, Boris
Veure el programa docent
Literatura i teoria dramàtica 4 TEO ESAD 541007
DORDAL LALUEZA, Ferran
Saumell Vergés, Mercè
Veure el programa docent
Veu 1 VEU ESAD 511003
MARINÉ FERRÉ, Mercè
Estrada Verdaguer, Anna
Veure el programa docent
Veu 2 VEU ESAD 521003
MONTIEL PÉREZ, Marta
BOVÉ ARGELICH, Ester
VADELL CUBELLS, Francesca
Veure el programa docent
Dicció 2 VEU ESAD 521011
REGUANT FOSAS, Gemma
Sangerman Rossell, Gemma
Veure el programa docent
Dicció 3 VEU ESAD 531015
Sangerman Rossell, Gemma
Veure el programa docent
Veu 4 VEU ESAD 541002
MARINÉ FERRÉ, Mercè
Estrada Verdaguer, Anna
Veure el programa docent
Dicció 1 VEU ESAD 551002
Codinachs Pares, Maria Bonasort
PALET PUIG, Jordi
Basora Morató, Jordi
CASTILLO PINOS, Maria
PIRÓ CARDONER, Laia
Martínez Palou, Ferran
Algans Mas, Xavier
BELTRÁN MARGARIT, Gemma
Veure el programa docent
Optativa teatre text VEU ESAD 553040
BARCELO FERNANDEZ, Julia
LEGARDA ANDUEZA, Núria
DOMINGO QUINTANA, Marta
Veure el programa docent

Powered by Koha